Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej w Żyrakowie

Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii

Adam Sikora od 1994

Jerzy Nicpoń od 1994

Piotr Wiercioch od 2011

Mirosław Parys od 2019

Mariusz Żmuda od 8.06.2024

Mateusz Czerwiec od 8.06.2024

 

Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii w naszej parafii pomagają księżom podczas rozdzialania Komunii św., w każdą niedzielę udają się do chorych z Komunia św.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej w Żyrakowie, siedziba: Żyraków 138.